Млинці з сиром

Кожна господиня точно знає, як приготувати млинці з сиром. Вони часті гості на столі під час сніданку, оскільки поєднують в собі і приємний смак, і цілий набір корисних речовин. Найчастіше млинці з сиром готують солодкими, доповнюючи медом, згущеним молоком або варенням. Солоне ж блюдо використовують як закуску для святкового столу, або ж подають зі сметаною для сімейного обіду.
Якщо розглядати млинці з сиром в якості десерту, то відкривається просто неосяжний простір для кулінарних фантазій. Вони гарні і самі по собі, і з іншими солодкими продуктами. Так в них додають сухофрукти, фрукти і ягоди, горішки, шоколад, мед та ін. Крім того, з млинців з сиром виходять чудові пироги і торти. До них підходять будь крему і начинки, так і з оформленням страви зазвичай не виникає проблем.
Солоні млинці з сиром найчастіше доповнюють морепродуктів. Для цього найкраще підходить слабосолона риба. Тим не менш, можна обійтися і більш простим складом, просто вибравши солоний сир і змішавши його зі свіжою зеленню. Також можна додати в млинці гриби, твердий сир і улюблені спеції.
Для млинців з сиром підійде будь млинцеве тісто. Потрібно тільки відрегулювати кількість солі та цукру, в залежності від обраної начинки.