Чізкейк без випічки

Чізкейк – це один з найпопулярніших десертів в Європі, який може бути приготований безліччю різних способів. Деякі з них вимагають справжніх кулінарних подвигів, інші ж не віднімуть більше 10 хвилин. Якщо хочеться поласувати смачним тортом з сиром, але на готування катастрофічно не вистачає часу, можна зробити чізкейк без випічки.
Чізкейк без випічки зазвичай укладають шарами в глибоку круглу форму. В якості основи використовують тісто для пирога з пісочного печива. Для цього його подрібнюють до стану дрібної крихти і змішують з розтопленим вершковим маслом. Зверху «корж» ретельно втоптують руками, або денцем склянки.
Поверх тесту печива укладають сирну начинку. Її головним інгредієнтом може бути звичайний сир, сир, сир «Філадельфія» та ін. Додатковими інгредієнтами виступають свіжі або консервовані фрукти, ягоди, шоколад, згущене молоко, сметана, різні джеми та варення. Також для начинки часто використовують желатин, який надає їй желейну текстуру. Якщо покласти в десерт мінімальна кількість цукру і калорійних складових, чізкейк можна зробити дієтичним.
Коли пиріг повністю сформований, його поміщають в холодильник на кілька годин. Прикрасити десерт можна шоколадом, свіжими ягодами, збитими вершками або сиропом. Після цього чізкейк відразу готовий до вживання без духовок і мультиварок!